Abstract blur restaurant

Stolik kilka słów o nas

STOLIK to wyjątkowe miejsce pełne smaku i zapachu. W stylowym ale przytulnym wnętrzu można usiąść, odpocząć od zgiełku dnia i zjeść smaczny lunch, obiad lub napić się pysznej kawy. Mimo, że mieścimy się w biurowcu w samym centrum Warszawy, nie jesteśmy stołówką pracowniczą. Jesteśmy restauracją a nasze drzwi są otwarte dla każdego ceniącego sobie doskonałe jedzenie.

STOLIK to także wyjątkowi ludzie. Dobre jedzenie nie zrobi się samo, nie pomoże mu też nawet najpiękniejsze wnętrze. To zgrany team menedżerów, kucharzy i ich pomocników oraz pracowników każdego szczebla decyduje o smaku oraz jakości obsługi Klienta. STOLIK został założony przez zespół ludzi prowadzących z sukcesem podobne przedsięwzięcia od wielu, wielu lat. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni tego czasu zaowocowało stworzeniem miejsca, do którego każdy będzie chciał wracać.

STOLIKowe menu jest skierowane zarówno do zaganianych pracowników okolicznych biur, którzy potrzebują zjeść smacznie bez czekania, jak i do tych którzy chcą dobrze zjeść w gronie rodziny i przyjaciół. Stała oferta live cooking z pysznymi burgerami stanowi dodatkową atrakcję i rozszerza standardowe menu o nowe smaki i doznania. Na deser każdy może zjeść ciasto i wypić doskonałą kawę, rozsiadając się w wygodnym fotelu. Nie zdążyłeś zjeść w domu śniadania? Nic nie szkodzi, mamy menu śniadaniowe specjalnie dla Ciebie!

STOLIK jest także mobilny. Organizujesz imprezę, spotkanie, konferencję, szkolenie? Chętnie przyjedziemy i zaopatrzymy Twój event w kawę, herbatę i najróżniejsze smakołyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringową.