Snacks with Shrimps in Spoons on Buffet Table

Catering smacznie
profesjonalnie
na czas

 

Catering “Przerwa na kawę”

Organizujesz spotkanie, niewielką konferencję lub szkolenie? To idealna propozycja dla Ciebie. W czasie przerwy uczestnicy imprezy będą mogli doładować baterie doskonałą kawą oraz przekąskami na słodko i słono. Po przerwie wrócą z nową dawką energii i w dobrych humorach, a to przecież najważniejsze.

Wybierając nas, macie Państwo pewność, że przygotowana oferta będzie dopasowana do Państwa potrzeb, ponieważ każde, nawet najmniejsze zamówienie traktujemy indywidualnie.

 

Catering eventowy

Jeśli organizujesz firmowy event i chcesz aby został pozytywnie odebrany – dobre jedzenie będzie na to doskonałym sposobem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji imprez firmowych pod marką Bistrosfera i Markiza jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę gastronomiczną dla Państwa wydarzenia. Przygotujemy (i jeśli trzeba zaserwujemy): dania na ciepło, zimne przekąski, ciasta i słodycze a także napoje, kawę i herbatę. Nasi specjaliści chętnie pomogą i podpowiedzą optymalne rozwiązania, a na koniec przygotują spersonalizowaną ofertę odpowiadającą Państwa potrzebom. Szeroki wybór potraw pozwoli nam zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Zdaj się na naszą wiedzę i zdobyte przez lata doświadczenie. Przekonaj się, jak wygląda profesjonalna organizacja imprezy od strony gastronomicznej.